Çar. Ara 6th, 2023

AYTAÇ “HAK, HUKUK, ADALET” DEDİ

3 min read

Dün gec saatlerinde görevden alınan CHP eski Eflani ilçe başkanı Ahmet Aytaç yazılı.bir açıklaması yaptı. Bizde Aytaç’ın kendi kaleminden yaptığı o yazıyı harfiyen yayınlıyoruz.

HAK HUKUK ADALET!
Adaletten bahsedenler adaletsizlik yapmasın işi başlatana baksın.İlçe başkanlarına hakeret eden.
Safranbolu Bldy Baskanıdır. Kongre de salonda ağza gelmedik kötü kelimer kulanan kişi Elif köse dir.had bilidirmeye çalısan ve kişi salonda Disipline o gitmelidir.. atılmadır partiden . iyi Parti’nin sayesinde Bldy baskanı oldu.Namkörluk etme??
İyi partili hemserimiz Hakan bey gelmiş.fotaraf paylastım bu yüzden savunma isteniyor. Ne zaman
iyi partili arkadası paylasmak şuçmu oldu??
Biz cemiyet adamıyız Atatürk ilkelerine baglı herkesle oturum fotoğraf çektiririm.kimse karışamaz.karısan Aynaya baksın lütfen.
Safranbolu belediye başkanı ve kukla baskan bahtiyar chp safranbolunun şikayet etmişler bizi.
Savunmam iştenmektedir Kendiside baskalarıyla
Fotoğraf ve yemek vb fotaraf ları fecbook ta var.
Gücünü Makamlardan alan belediye başkanı ücretli
Hakkımızda aslı olmayan haberler yaptırıyor.
Haberi yapana degil,yaptırana bakarım.
Kimseden korkum yok, kimseye de biyat etmem.
Elinden geleni ardına koymasın.Kimler vesile olursa, eyvallahım yok.Kul hakkı yemedim, her zaman doğrunun yanında oldum kongre ile seçilmiş ilce başkanıyım.Eflani’den üç ,beş delikanlı işe girmesini söyledik.Safranbolu’da tahminen 200 yakın kişi işe girdi.Eflaniye kadro istedik.üç beş kişi işe alınsın deyi.Şahsıma bir sey istemedim.Eflanilileri yok saydı maalesef.safraboluda eflanili çok.
Duyumlar geldi Safranbolu çıkışında hatibin yukarısındaki alanı kim imara açtıda Villa lar yapıyor. tabiki rantçı biri imara açtı yandaslarına.
Yerel seçimlerde Safranbolu’da çok büyük Değişim olacak.Elif köse CHP zarar veriyor.agrasif kişi.Hodri meydan açık yaram yok çiğ yemedim beytulmala dokunmadık yimedik içmedik.Hiç bir yerde mezarlık ihalesi ve mezar kazma ihalesi duymadık fakat Safranbolu’da ki olay TV lerde duyuldu. Haberleri coğu televizyon kanalları yayınladı. Lütfen tek taraflı haber yapmayın.Yargısız infaz geçen haftalarda yaptınız.Haberi iki tarafa sorun öyle yapın Safranbolu daki mezarlığın hesabını verin.Halk bütün konuları biliyor.Medya çıkıp ahkam kesmesin.Duygu sömürüsü acındırma yapmasın kendini.önceki vekilin CHP ayrılması bunların yüzünden dir. Simdiki vekilimiz için imza iştedi vekil olmasın deyi üç ilçe başkanı karsıçıktık imza vermedik Elif köse ve yanlılarına.diretik . Kemal Kılıçdaroğlu na genel Baskanımız a gitti ve boş çıktı.
Partiyi karıştıran Elif köse ve yandaşları.
Safranbolu halkı herseyi bilir zamanı gelince görevini yapar. .
CHP ilçe başkanları biat etmez herzaman dogrunun yanındadır.böyle yetişmiş kişilerdir
Genel Baskanlarını temsil ederler
CHP Eflani ilçe Başkanı Ahmet Aytac
KAMUOYUNA DUYURULUR!!!!
Hakan Peker anne tarafından Eflanili hemşehrimizdir. Biz kendisi ile bir araya geldiğimizde bir sosyal medya paylaşımı yapmıştım. Bazı Partili büyüklerimiz ve arkadaşlarımız bu paylaşımın yanlış anlaşılabileceğini bana söylediler. Bende yaptığım paylaşımı kısa bir süre içinde kaldırdım. Bunu bahane edip parti tüzüğümüzün ilgili maddesini gerekçe göstererek benim görevden alındığımı il başkanlığımız gece yarısı alelacele ‘kamuoyunun dikkatine’ diye açıklamış. Ben kongre ile seçilmiş bir ilçe başkanı olarak yasal haklarımı arayacağım. Başka bir adaya gizli ya da alenen çalışmam asla söz konusu değildir bu işin tamamen bahanesidir. Bu olayın perde arkasında başka nedenler bulunmaktadır. Bunları da önümüzde ki günlerde açıklayacağım. Ama benim asıl suçum Milletvekilliği seçimlerinde ilçe başkanlarına Cevdet Akay’ı Milletvekili olarak istemiyoruz diye imza toplamışlardı. Ben o imzayı atmadım Cevdet Akay’ın arkasında durdum. Gerekli ve detaylı açıklamayı önümüzdeki günlerde yapacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eflani Haber Sosyal