Cts. Oca 28th, 2023

CHP Muğla Milletvekili Akbayır Eflani’de

1 min read

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu tarafından görevlendirilen CHP Muğla Milletvekili Burak Akbayır Eflani’de ziyaretlerde bulundu. Ziyaretler hakkında bilgi veren CHP Eflani ilçe başkanı Ahmet Aytaç “Genel Başkanımız Kemal Kılıçtaroğlu’nun Eflani’ye görevlendiği Muğla milletvekilli Burak Akbayır Eflani’de incelemelerde bulundu. Esnaf ve halk buluşması ile Eflani’nin sorunlarını inşallah TBMM’ne taşıyacak. Muhtarlarımıza, esnaflarımıza halkımıza bizi güzel karşıladığı için en içten teşekkürlerimi sunarım.  Halka hizmet hakka hizmettir. Sağollun Eflani’li hemşerilerimiz” dedi.

Milletvekili Akbayır “CHP Eflani İlçe Başkanımız, yönetimi ve CHP Karabük İl Yönetimi Kurulu üyeleri ile Eflani İlçemizde ziyaretlerimizi yaptık.

Esnafımızla, sivil toplum örgütleri ile bir araya geldik.

Bugüne kadar onlarca İl, yüzlerce ilçe, yüzbinlerce kilometre yol yaparak CHP Milletvekillerimiz, MYK ve PM Üyelerimiz ve örgütümüz ile Anadolu’yu karış karış dolaştık dolaşmaya devam ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde yürüttüğümüz Ülkemizin en kırsalına dokunan bu hareket Anadolu’da büyük karşılık buluyor ve Millet ittifakının iktidarı yolunda büyük katkı sağlıyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eflani Haber Sosyal