Sal. May 17th, 2022

HALİL İBRAHİM BULUT “HAYIRDIR BEYLER “

2 min read

Nedir bu Eflânimize olan düsmanlığınız. Kendi koltuğunuzu koruyabilmek iktidara şirin görünmek için herhangi bir hizmet talebiniz bile yok yazık ya. Eflâni ölçekli Kastamonu Ağlı ilçesi bile doğalgaz verilecek ilçeler listesine dahil olmuşken Eflâni bu listede neden yok. Şimdi size muhalefet olan biri olarak hemde İYİ PARTİ Eflâni ilçe başkanı Halil İbrahim BULUT olarak tüp satan Eflâniye doğalgaz istermi desem birileri çok gücenir ama üzerine basa basa söylüyorum
TÜP SATANLAR EFLÂNİYE DOĞALGAZ İSTERMİ…
Eflâni Karabük arası karayolunu siz yaptırıyoruz diye sizin üstleriniz verdiğimiz sözü tuttuk diye Eflâni halkının karşısına çıkacaksınız yazıklar olsun hepinize. O yola asfalt atmıyor yine yama yapıyorsunuz yazık bu devletin milletin parasına. Eflâninin AKP iktidarından gördügü muamele siz beceriksizlerin yüzünden şekerle kandırılan çocuk gibi oldu ayıp ayıp aldığınız oyun destegin hakkını verin.
Gelelim atanmış ilçe başkanına (içimizden birine)sesini duyan yüzünü gören varmı (yazanenenin dışında)ne bir açıklaması ne bir icraatı gerçi sustuğu vatandaşla arasındaki resmiyetten dolayı oraya getirildi verilen vazifesini çok iyi yapıyor tebrik etmek lazım. Şimdi kendisine soruyorum geçenlerde hastaneye alınacak personel alımı için Eflanili bir tane gencimizin isminin çıkmaması ne kadar tesadüf olabilir kendisi bu durumdan rahatsızlık duydumu herhangi bir yerde dile getirdi mi acaba. Beyler gençlerimize sağlığında sahip çıkın memlekette kalmalarını sağlayın zira şehit olanların mezarı başında verdiğiniz poz sadece sizin reklamınıza yarıyor .
Şu Eflâniye hizmet gelmiyor üvey evlat muamelesi görüyoruz ayağına Akp den istifa eden arkadaşlar vardı bunların bu konulara değindiğine rastlayanınız oldumu hiç. Sayın Cebeci Sayın Koç sizde muhalefete düştünüz neden susuyorsunuz hadi biraz samimiyetinizi görelim. Yoksa bilmediğimiz bir oyununuz mu var.
Yukarıda da belirttiğim gibi problem Akp de değil problem bizim beceriksiz,egoist siyasetçilerimizde … Saygılarımla
Halil İbrahim BULUT
İYİ PARTİ EFLÂNİ İLÇE BAŞKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eflani Haber Sosyal