Per. Eki 21st, 2021

TOKİ 2. ETAP İÇİN KOLLAR SIVANDI

1 min read

TOKİ 1. Etap konutlarında 96 daire hak sahiplerine teslim edildi, aileler dairelerine yerleşti. Yapılacak olan 2. etap TOKİ evleri için Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul şu bilgileri verdi.

TOKİ 1. Etapta, her türlü olumsuz propagandaya rağmen bize inanan ve sözümüze güvenen vatandaşlarımız karlı çıktı. Konumu, inşaat kalitesi, alt yapısı, ulaşımı, sosyal alanları, oyun parkı ve otopark imkanları gibi özellikleri nedeni ile büyük beğeni kazandı.
Eflani Belediyesi olarak, maddi ve manevi ciddi efor sarfettik. İmar plan tadilatı, 18. Madde uygulaması, yol, su, kanalizasyon, arsaların temini, satın alma ve kamulaştırma ( hala devam eden kamulaştırma davası var ) gibi. şükürler olsun başardık ve bu bize mükafat olarak yetti.
TOKİ 1. Etabına yetişemeyenler pişman ama, üzülmelerine gerek yok. Yetişemeyenlere yönelik 2. Etap TOKİ projesi için kolları sıvadık. Dün itibarı ile “ anket çalışması “ başlattık. Talepleri toplayıp TOKİ ile masaya oturacağız.
TOKİ 1. Etabın hemen yanında TOKİ nin 8.500 M2, belediyemizin 6.500 M2 olmak üzere 15.000 M2 arsa mevcut. Alt yapı hazır. Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda hiç bir fedakarlıktan kaçınmadan gereğini yapacağız.
TOKİ 2. Etaptan konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız belediyemize müracaat ederek isimlerini ve iletişim bilgilerini vererek kayıt yaptırabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eflani Haber Sosyal