Çar. Mar 22nd, 2023

ŞEHİT ve GAZİ AİLELERİ ZİYARET EDİLDİ

2 min read

Ramazan Bayramı münasebeti ile İlçe Kaymakamı, İlçe Belediye Başkanı, İlçe Müftüsü, İlçe Emniyet Amiri, İlçe Jandarma Komutanı, Sosyal Yardımlaşma Vakıf Müdürü ve İl Genel Meclis Üyeleri Şehit Ailelerimizi ziyaret etti.

İlçemizde bulunan Şehit ve Gazi ailelerine Protokol tarafından bayram ziyareti gerçekleştirildi.

Kaymakamı Burak ÖZ ve Beraberinde Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL,İlçe Emniyet Amiri İrfan İNAN, S.Y.D.V Müdürü Hüseyin YILMAZ,İlçe Müftüsü Saim GÜNGÖR,İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet KOÇ ve Mesut AYDIN Ramazan Bayramı münasebetiyle Şehit ve Gazi Ailelerini evlerinde ziyaret etti.

Ziyaretlerde şehitlerin aileleri ve gaziler ile yakından ilgilenerek bir süre sohbet eden Kaymakam ÖZ, şehitlerimizin ailelerinin ve gazilerimiz ile ailelerinin Ramazan Bayramını kutlalayarak Karabük Valimiz Sayın Fuat GÜREL’in Selamını ve Mektubunu takdim etti.

Şehitlerimizin ailelerinin herkesin kalbinde müstesna bir yere sahip olduğunu belirten Kaymakam ÖZ, “Devletimiz ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda etmiş şehitlerimizin, canlarını hiçe saymış gazilerimizin haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. Onların aileleri bizlere birer emanettir. Bugüne kadar her zaman onların yanında olduk bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile tüm şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Şehit ve Gazi Aileleri ise bayram ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, nazik ziyaretleri için Kaymakam Burak ÖZ , Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Ramazan Bayramı münasebeti ile İlçe Kaymakamı, İlçe Belediye Başkanımız, İlçe Müftümüz, İlçe Emniyet Amirimiz, İlçe Jandarma Komutanımız, Sosyal Yardımlaşma Vakıf Müdürümüz ve İl Genel Meclis Üyeleri olarak Şehit Ailelerimizi ziyaret ettik. Tüm Şehitlerimize Allah’tan Rahmet Gazilerimize Acil Şifalar Dilediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eflani Haber Sosyal